CRO CLAN TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM CRO CLAN TEAMA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::

Go down 
+13
G-ShadoW
*Ventura*
G¤lex
Max Payne
spartadenno
CRO - KILLER
{CRO} Boss
MadBone
Horky vk CRO
sh00ter
Zero Cool
Banana (CRO)
Anakin
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
RazoR
Gost




:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Emptypet kol 08, 2008 3:24 am

scratch ja sam izgleda jako nesposoban i smotan kad nigdje nemogu naći link ili nešto da skinem snimku onog prvog meča na turniru pa ako ta snimka uopće postoji ja bih volio nekako dobiti download link za to. nisam bezveze htio otvarat novu temu pa sam to ovdje pitao.
i baš mi je žao što se ovaj turnir nije održao do kraja. ja bih se kladio na nekog iz ekipe D za pobjednika. geek
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Emptypet kol 08, 2008 4:03 am

Pa na mene ofkors Very Happy
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
MadBone

MadBone


Broj postova : 19
Age : 30
Lokacija : dubrovnik
Registration date : 11.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Emptypet kol 08, 2008 9:44 am

e stvarno imali ta snimka??? a oceli se do dovrsavat Surprised
[Vrh] Go down
TDR
Gost




:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Emptypet kol 08, 2008 5:16 pm

Ovako ja nisam toliki znalac da probam napraviti turnir-nije to za mene za sada.
Meni odgovara i da se turnir nastavi ali ovaj drugi mec se mora ponoviti jer nije fer.
[Vrh] Go down
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Emptypet kol 08, 2008 7:18 pm

napravite 1on1 na obicnim mapama (war mape) i to je to Smile
[Vrh] Go down
Silvan




Broj postova : 5
Registration date : 08.08.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Emptysub kol 09, 2008 11:47 am

Anakin je napisao/la:
Pa na mene ofkors Very Happy
Rolling Eyes hvalite me usta dok vas ne razvalim!

ljudi bitan je samo organizejsn. ako ste se dogovorili nesto onda se toga i drzite (mimi nemas pravo da ovo komentarises tongue ).

eto steam bi bio prava nagrada. odmah citer manje (ili sansa da postane citer) ako nije budala. mislim na to da koristi i dalje cit pa da izgubi steam.
[Vrh] Go down
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Emptysub kol 09, 2008 2:18 pm

ne,napravite 1 turnir za one sa steamom i one bez steama.
i nikakva nagrada,jer kome je bit da dobije neku nagradu neka ide po lanovima.jer sve je to zajebancija i druzenje!
i tak da organizirate tocan datum i vrijeme s kim igra,i ako ga nema (moze se eventualno cekati 5 min) i pobjeda je od ovog drugog i ide u drugi krug i tako!
a ne sad cu ja igrat,sad necu to je sranje!
[Vrh] Go down
Sponsored content





:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CRO CLAN TEAM :: Pravila i obavijesti-
Forum(o)Bir: