CRO CLAN TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM CRO CLAN TEAMA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::

Go down 
+13
G-ShadoW
*Ventura*
G¤lex
Max Payne
spartadenno
CRO - KILLER
{CRO} Boss
MadBone
Horky vk CRO
sh00ter
Zero Cool
Banana (CRO)
Anakin
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyned kol 03, 2008 11:00 pm

lol virtuala pa onda može se i druga borba odigrat
[Vrh] Go down
m!m!

m!m!


Broj postova : 8
Age : 38
Lokacija : Austrija
Registration date : 01.08.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyned kol 03, 2008 11:09 pm

joj izvinite mislim na venturu.. izvinite ali sam dosta zbunjena zadnji dana.. pa sam samo na brzinski napisala. a postoji jedani virtual al je on na drugom serveru Smile
[Vrh] Go down
http://www.dirtysouth.at
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptypon kol 04, 2008 4:02 am

Odigran je prvi meč...pobjedom teama D...ilitga moje ekipe
Igralo se prvo dust2 ...tu je bija remi...12-12
Zatim Cbble...remi 12-12 ...
I tek na Infernu, ekipa D odnosi pobjedu...
Jako jako neizvjesno i napeto je bilo..ka šta ćete i sami vidit...
Video ce doc na server...
Ekipe su dobro složene..svi smo podjednaki kao što se i vidi....
Sutra igraju BiC u 22:30

PS...Shadow sry...ja sam mislija da ces doc...Nije mob bija kraj mene...
Sutrasnji mec ces gledat
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyuto kol 05, 2008 12:17 pm

I sad sranje sa drugim mečom
Unakazili ste grupu C
Jedan noob i sve je gotovo.
Ja odustajem od ovog turnira jer ispada sprdnja! No
Kad več strajki nije došao na vrijeme mogao se uzeti drugi termin a ne forsati sa shadowom.
nemam ništa protiv njega ali je svima jasno da je daleko najslabiji (K:D = 0,49 - Rank 509)
[Vrh] Go down
m!m!

m!m!


Broj postova : 8
Age : 38
Lokacija : Austrija
Registration date : 01.08.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyuto kol 05, 2008 3:19 pm

nemojte odma odustajati. nek se ponovi mec sa strikerom i gotovo. cheers
[Vrh] Go down
http://www.dirtysouth.at
G-ShadoW

G-ShadoW


Broj postova : 10
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyuto kol 05, 2008 3:32 pm

Horky vk CRO je napisao/la:
I sad sranje sa drugim mečom
Unakazili ste grupu C
Jedan noob i sve je gotovo.
Ja odustajem od ovog turnira jer ispada sprdnja! No
Kad več strajki nije došao na vrijeme mogao se uzeti drugi termin a ne forsati sa shadowom.
nemam ništa protiv njega ali je svima jasno da je daleko najslabiji (K:D = 0,49 - Rank 509)

a) Ja i nisam imao namjeru igrati, za to sam saznao 1h prije termina
b) prije pocetka meca sam 3x pitao da li neko zeli igrati umjesto mene, niko nije rekao da hoce

sranje je ispalo kad mi je zblokala igra, morao sam napraviti restart, cim sam se vratio mislio sam odmah reci
da udje neko mjesto mene da igra jer mi se od zadnje instalacije patcha to cesto desava da se igra smrzne!
Kad sam se vratio, na serveru vise nikog nije bilo...

JBG
[Vrh] Go down
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyuto kol 05, 2008 8:02 pm

samo vam je falilo malo bolje organizacije ništa više.
[Vrh] Go down
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyuto kol 05, 2008 10:06 pm

bit ce drugi puta vise ^.^
[Vrh] Go down
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 8:11 am

Dakle što se to dogodilo strajki je bio 1 sat prije termina na serveru i rekao je da če igrati a shadow je obavješten 1 sat prije da če igrati ?????????????????????????
[Vrh] Go down
G-ShadoW

G-ShadoW


Broj postova : 10
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 10:55 am

Horky vk CRO je napisao/la:
Dakle što se to dogodilo strajki je bio 1 sat prije termina na serveru i rekao je da če igrati a shadow je obavješten 1 sat prije da če igrati ?????????????????????????

Koliko ja znam, ja sam trebao igrati umjesto "Zero Cool", vjerovatno je mislio da ce biti sprijecen u vrijeme termina ali
na kraju se ipak pojavio...

Nije bitno vise, mobitel sam ostavio Anakinu, rekao sam mu da s njim radi sta hoce!

Dakle, turnir je GOTOV (sto se mene tice).
[Vrh] Go down
m!m!

m!m!


Broj postova : 8
Age : 38
Lokacija : Austrija
Registration date : 01.08.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 1:44 pm

ma ja vam kazem to je bilo sve planirano Very Happy - sala mala .... ajde ljudi sta ima veze sve to, ajmo igrati ... nece sad valjda telefon ili turnir praviti svadje na serveru Smile

make kids no war Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.dirtysouth.at
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 4:01 pm

bravo mimi sam nam ponudi nekod da djecu radimo XD
[Vrh] Go down
TDR
Gost




:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 5:32 pm

Pa da stvarno ste ludi ako mislite odustati zbog malo poteskoca ajde se slozite i idemo nastaviti sa turnirom......!!!!!
[Vrh] Go down
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 6:33 pm

Neka se nitko ne nađe uvrijeđen pogotovo ti shadow tvoja namjera je odlična i časna jer čitera zaista ima i to podosta a oni kvare ono najljepše u igri.Very Happy
Nadalje organizirajmo cw-mix na cw serveru neke grupe i grupice drugih i poštenih igrača nemoraju biti najbolj niti imati dobar rank (uvijet bi trebao biti :sati provedeni na serveru)
jer ima dosta igrača koji uživaju i igraju mada su 500 i neki po ranku imaju k:d 0.50 itd.
Bitno je da se zabavimo i uživamo u igri. (server je ionako 90% vremena prazan bitan je ugođaj)
Što se mobitela tiče nek lutrija odabere (uvijet da nije čiter istog igrača koji dobije pratiti nekoliko dana radi sigurnosti)
Ili ako imate kakve druge zamisli postajte
[Vrh] Go down
G-ShadoW

G-ShadoW


Broj postova : 10
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 8:33 pm

Horky vk CRO je napisao/la:
Neka se nitko ne nađe uvrijeđen pogotovo ti shadow tvoja namjera je odlična i časna jer čitera zaista ima i to podosta a oni kvare ono najljepše u igri.Very Happy
Nadalje organizirajmo cw-mix na cw serveru neke grupe i grupice drugih i poštenih igrača nemoraju biti najbolj niti imati dobar rank (uvijet bi trebao biti :sati provedeni na serveru)
jer ima dosta igrača koji uživaju i igraju mada su 500 i neki po ranku imaju k:d 0.50 itd.
Bitno je da se zabavimo i uživamo u igri. (server je ionako 90% vremena prazan bitan je ugođaj)
Što se mobitela tiče nek lutrija odabere (uvijet da nije čiter istog igrača koji dobije pratiti nekoliko dana radi sigurnosti)
Ili ako imate kakve druge zamisli postajte

1) mislim da to nije moguce izvesti
Razlog:
Gledajuci ovo sada kako je ispalo, uvijek ce biti neko ko ce reci da ce igrati i onda odustati ( npr. u dogovorenom terminu )

2) zasto mislis da ako danas neko ukljuci citove i bude najbolji, poslje tog dana igra bez njih i kaze "kako ga nesto neide danas"

3) sad sam vidio da je to nemoguce organizirati Very Happy
Razlog:
Uvijek ce nekome nesto smetati

Nadalje, mobitel sam poklonio Anakinu kako sam i prethodnom postu i rekao i necu praviti od usta guz... !

Ali evo prijedlog, novi mobitel je u igri kao nagrada !!!
Necu reci ni koji ni cijenu, na koncu to je ionako POKLON ( i to zadnji ako ovo sad neuspije )!!!
ZAPRAVO ako nebude sve islo kako treba - ostaje mi mobitel za kcer Very Happy

Dakle, moji uvjeti su SAMO.

a) da se nadje "pametnjakovic" koji ce to sve organizirati ( MOZE BITI BILO KO - dakle nemora biti ni ADMIN ni MINI Admin

i ako uspije napraviti turnir a da sve ide " ko po loju " dobija mobitel

b) moj drugi uvijet je kao i u prvom pokusaju turnira
da mogu pratiti cijeli turnir i da budem obavjesten o uvjetima igre, vremenu turnira!

Jos jedna stvar da dodam, ja i Anakin smo pokusali sve napraviti da ispadne kako treba i na svemu mu se ZAHVALJUJEM!

Adio od mene...
[Vrh] Go down
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 8:49 pm

ja mislim da je s vaše strane bilo sve u redu znači da ste se ti i anakin dobro smislili za tu ideju no jednostavno dođe do greške u prijenosu informacija i sav trud padne u vodu jer se nekolicina ljudi ne pojavi al kaj ćeš nema veze glavna stvar po meni ni nije trebao biti jebeni mobitel ionako ga svi imamo nego je to trebala biti čisto zajebancija i dobra zabava za ljude koji su i inače igrali pošteno i za zabavu eto to je moja misao.
[Vrh] Go down
m!m!

m!m!


Broj postova : 8
Age : 38
Lokacija : Austrija
Registration date : 01.08.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 9:45 pm

ako ne igra raja na turniru igrace na server sve jedno Smile

ali g-shadow stvarno postoje dane gde nekome bas bas ide dobro a sutradan nista. meni je bar tako a ja jedva upravljam sa progamima na kompu a kamo li jos da cheat neki stavim Smile


vasa organizacija je bila super, samo sto ljudi moraju drzati rec kad se nesto dogovore.

ajde da se drogiramooo i nek se oci sjajeeeee ajde da se drogiramoo to je ono najboljeee .. znate tu pesmu? Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.dirtysouth.at
G-ShadoW

G-ShadoW


Broj postova : 10
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 9:51 pm

{CRO} Boss je napisao/la:
ja mislim da je s vaše strane bilo sve u redu znači da ste se ti i anakin dobro smislili za tu ideju no jednostavno dođe do greške u prijenosu informacija i sav trud padne u vodu jer se nekolicina ljudi ne pojavi al kaj ćeš nema veze glavna stvar po meni ni nije trebao biti jebeni mobitel ionako ga svi imamo nego je to trebala biti čisto zajebancija i dobra zabava za ljude koji su i inače igrali pošteno i za zabavu eto to je moja misao.

Da, upravu si, samo kad igras nesto sto volis i kad za to budes nagradjen a sve je zajebancija onda igras 110% Very Happy
[Vrh] Go down
G-ShadoW

G-ShadoW


Broj postova : 10
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptysri kol 06, 2008 9:56 pm

m!m! je napisao/la:
ako ne igra raja na turniru igrace na server sve jedno Smile

ali g-shadow stvarno postoje dane gde nekome bas bas ide dobro a sutradan nista. meni je bar tako a ja jedva upravljam sa progamima na kompu a kamo li jos da cheat neki stavim Smile


vasa organizacija je bila super, samo sto ljudi moraju drzati rec kad se nesto dogovore.

ajde da se drogiramooo i nek se oci sjajeeeee ajde da se drogiramoo to je ono najboljeee .. znate tu pesmu? Very Happy Very Happy Very Happy

m!m!, sve je bilo s moje i Anakinove strane ok!
Dogovor je pao u vodu zbog NEMOGUCNOSTI odigravanja takvog turnira.
Igras nesto sto volis sto ti ubije vrijeme i jos budes nagradjen za to, daj mi primjer di takvog neceg ima !?

Ja i dalje stojim kod onoga sto sam rekao i 2 prethodnom postu...

Adio
[Vrh] Go down
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyčet kol 07, 2008 8:01 am

Pa vidi shadow mislim da ja nikad nisam rekao kako netko igra s čitevima pa ih sutra ugasi čiter je uvijek čiter ,samo osoba koja dobije mob. nemora to znati a mi tu imamo mjesta da je malo nadziremo isto sam mislio da o dobitniku odluči lutrija.

U mom postu sam mislio da se cw-mix igra isključivo iz zabave znači bez ikakve nagrade kao što mi to znamo organizirati .

Nadalje lako je tako nešto organizirati ali se onaj tko se prijavi MORA pridržavati svojih obaveza.

Ali u svakom slučaju igrajte i zabavljajte se Wink
[Vrh] Go down
G-ShadoW

G-ShadoW


Broj postova : 10
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyčet kol 07, 2008 9:48 am

Horky vk CRO je napisao/la:
Pa vidi shadow mislim da ja nikad nisam rekao kako netko igra s čitevima pa ih sutra ugasi čiter je uvijek čiter ,samo osoba koja dobije mob. nemora to znati a mi tu imamo mjesta da je malo nadziremo isto sam mislio da o dobitniku odluči lutrija.

Hm, ovaj gornji dio mi bas nije jasan...
Ali prvi dio teksta znam sta mislis pa cu odgovoriti.

Horky vk CRO je napisao/la:
Pa vidi shadow mislim da ja nikad nisam rekao kako netko igra s čitevima pa ih sutra ugasi čiter je uvijek čiter

Npr. jucer je igrala meni bliska obitelji osoba, koja je imala ukljucen cheat, ja znam da ti znas na koga mislim i
znam da znas ko mu je dao cheat Very Happy , dakle prvi dio teksta NE STOJI kako si rekao!



Horky vk CRO je napisao/la:
U mom postu sam mislio da se cw-mix igra isključivo iz zabave znači bez ikakve nagrade kao što mi to znamo organizirati

da, gledao sam neko vece, igrali ste 5 protiv 4, kasnije je bilo 5 / 3 Very Happy i tek je na kraju to neko skuzio ali je
svejedno pogrijesio kad je rekao da je neko iz tima otisao pred kraj i da su igrali ok do toga Very Happy
Dakle turnir je odigran, s tim se slazem, ali nije bio posten a to znaju oni iskusniji iz ekipe koji su primjetili ali
na kraju ipak nista nisu rekli



Horky vk CRO je napisao/la:
Nadalje lako je tako nešto organizirati ali se onaj tko se prijavi MORA pridržavati svojih obaveza.

Dokazi da je tako kako si rekao i imas ono sto sam obecao Very Happy
Ako sam u krivu, nek mi to neko dokaze, volio bi ga vidjeti


Horky vk CRO je napisao/la:
Ali u svakom slučaju igrajte i zabavljajte se Smile

JBG, sa ovim se slazem Very Happy
[Vrh] Go down
m!m!

m!m!


Broj postova : 8
Age : 38
Lokacija : Austrija
Registration date : 01.08.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyčet kol 07, 2008 2:57 pm

ok prica zavrsena. gledamo napred .. to sto bilo bilo je .. il ce se ova prica vrtiti u krug. svi ste u pravu i gotovo.

bounce
[Vrh] Go down
http://www.dirtysouth.at
TDR
Gost




:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyčet kol 07, 2008 4:28 pm

Ja ovako mislim, da bi trebo netko taj turnir organizirati normalno ako može i da se igra bez ikakvih nagrada jedino ako ga organizira onda neka i taj dobije nagradu....
[Vrh] Go down
G-ShadoW

G-ShadoW


Broj postova : 10
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyčet kol 07, 2008 5:09 pm

TDR je napisao/la:
Ja ovako mislim, da bi trebo netko taj turnir organizirati normalno ako može i da se igra bez ikakvih nagrada jedino ako ga organizira onda neka i taj dobije nagradu....

Pa nek se nastavi zapoceti turnir, zna se rezultat prve grupe, druga nek se skupi i ponovi u
sastavu koji je i bio izabran.
Nagrada ostaje ista !

@ TDR
ajde ti "POKUSAJ" to napraviti Very Happy

ili Zero Cool
ili Horky
ili bilo tko drugi

ja i Anakin smo bar pokusali...

ili izbrisimo ovaj thread i pravimo se blesavi kao da nikad nije ni postojao Very Happy:D:D

vote for red marked text = Very Happy

next gift can be GPS, NOKIA N Series, STEAM, DVD Player, Digital Photo Camera and many more to come Wink
[Vrh] Go down
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Emptyčet kol 07, 2008 9:15 pm

ja bi rado da se nastavi i mogli bi jedan dan npr u subotu da se taj turnir krene igrat od jutra pa da se stigne što više mečeva igrat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO CLAN TEAM :: Pravila i obavijesti-
Forum(o)Bir: