CRO CLAN TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM CRO CLAN TEAMA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::

Go down 
+13
G-ShadoW
*Ventura*
G¤lex
Max Payne
spartadenno
CRO - KILLER
{CRO} Boss
MadBone
Horky vk CRO
sh00ter
Zero Cool
Banana (CRO)
Anakin
17 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptypon srp 28, 2008 5:28 pm

Kao što valjda znate...na našem serveru se odigra neka vrsta turnira...Na prijedlog našeg prijatelja G-Shadowa, održava se jedan turnirčić protiv cheatera...Ko bude pobjednik, osvaja mobilni telefon Nokia 2630...dosta lijep mobitelčić...
Evo ovako...mi smo zamislili taj turnir kako među HR igru u kojoj će netko pokazati najbolji skill u svim segmentima CSS igre...
Al naravno tu smo ubacili i par uvjeta da nam nebi svakakvi levati upadali i dobili nagradu...
Uvjeti su:

-Morate imate najmanje 100h "radnog staža" na našem serveru CRO Judges C1K1 i CCT
-NE SMIJETE KORISTITI CHEATOVE !!! Jer smo na to naprosto alergični... Very Happy
-Igrače ćemo predložiti mi sami, jer kao što već rekoh...nagradu mogu osvojiti igrači koji su nam poznati kao časni igrači koji igraju igru čisto iz gušta...Ako vas kojim slučajem predložimo, a vi ne želite i ne možete igrati...javite se pa ćemo naći zamjenu za vas...
-Ja sam to zamislio kao jedan turnirčić od 4 ekipe po 4 igrača...Koje će biti međusobno podjednake po skillu, a dovoljno jake za kvalitetan turnir...Ekipa koja bude najbolja igrat će međusobno i onda ćemo doći do jednog jedinog i najboljeg...
PS... U centru događanja nije nagrada, nego prvenstveno zabava i zajebancija...ali i najvažnije da želimo pokazati cheaterima kako je ovo u biti igra...i da je bitan skill, a ne to ko ima bolji cheat...
DOLJE CHEATERI
Cool afro

Ekipa predložena za Turnir je:
Striker(243h), Zero Cool(430h), Madbone(300h), Banana(152h), Selmir(210h), Horky(200h), Shooter(300h), TDR(260h), Cro Killer(241h), Nindzha(130h), Anakin(330h), Sparta Denno(110h), Ventura(180h), Boss(103h) ,BOV Razor (110h), Tehnicka Sluzba (240h)...


Svijetloplavi su potvrdili....

To su predlozeni...sad cemo vidit kako ce oni reagirat na ovo ..oce li pristat ili ne...Ako vi smatrate da trebate bit tu..javite se...pa cemo vidit...

Igrat će se na nasem war serveru...A ponosni suci će bit Shadow i moja malenkost...
Igrat ćemo više mapa...npr. Dust2(10 rundi pa swap),Aztec (10 rundi i swap),Fighter(15 rundi pa swap)...ekipa koja bude bolja u ove tri mape...pobjeđuje...I sve ekipe će igrat međusobno po 1 put...

PS. Zao mi je za Max Payne...koji nazalost nema dovoljno h na serveru...sry Very Happy
Sad bi molija vase postove...u kojima potvrđujete dolazak...


Zadnja promjena: Anakin; uto srp 29, 2008 3:40 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Banana (CRO)




Broj postova : 14
Registration date : 12.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptypon srp 28, 2008 6:55 pm

ja potvrdujem moj dolazak ....lol....Very Happy pazite se Razz
[Vrh] Go down
Zero Cool
Admin
Zero Cool


Broj postova : 7
Registration date : 10.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 12:42 am

potvrdujem
[Vrh] Go down
sh00ter

sh00ter


Broj postova : 1
Lokacija : šibenik
Registration date : 03.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 12:47 am

potvrđujem
[Vrh] Go down
http://wolf-brothers-reunion.tk/
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 12:57 am

Potvrđujem
[Vrh] Go down
MadBone

MadBone


Broj postova : 19
Age : 30
Lokacija : dubrovnik
Registration date : 11.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 1:40 am

ajde kad je svak i ja cu Very Happy
PRIHVACAM !!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
[Vrh] Go down
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 1:36 pm

a jel se mora imati steam jer ja bi igrao al nemam steam pa mi recite
[Vrh] Go down
CRO - KILLER




Broj postova : 2
Registration date : 12.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 2:06 pm

Pa šta se sumnja u mene ..... šta ja smrdim .... Smile Smile
Pa naravno da potvrđujem ... Smile Smile Smile Smile
Ovim putem svima iz cct klana pozdravljam i želim im good game na war - vima ...
[Vrh] Go down
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 2:12 pm

evo uz veliku pomoć od cro killera da mi objasni stavri i ja sebe potvrđujem i jedva čekam zabavu lool
[Vrh] Go down
spartadenno




Broj postova : 3
Registration date : 29.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 2:19 pm

potvrdujem
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 3:41 pm

Amo jos tehnicar,striker,ventura i selmir
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Selmir
Gost




:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyuto srp 29, 2008 7:34 pm

ma eto imene^^
[Vrh] Go down
Tehnicka
Gost




:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: tu sam :)   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptysri srp 30, 2008 8:29 am

eo i mene Smile
[Vrh] Go down
Max Payne




Broj postova : 7
Registration date : 22.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptysri srp 30, 2008 12:06 pm

Ja mogu tek u ponedjeljak... od tada ću se svaki dan napucavat Very Happy

potvrđujem

*** Pozdrav sa sunčanog Raba !! ***
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptysri srp 30, 2008 7:25 pm

Max...ti nemas dovoljno sati na serveru...sry..
Mozda uskocis ka zamjena...jer selmir ideu bosnu
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyčet srp 31, 2008 12:01 am

Evo parovi su izvučeni..odnosno ekipe...izvlačeno je na starinski način...papirići...ništa drugo mi nije palo napamet....
Ja obećajen da je sve bilo po propisima i bez ikakvog namještanja...Sve ekipe su podjednako jake...i natjecanje će bit zanimljivo
Selmir ispricavamo se jer smo te zamijenili..al ne možemo čekat dok ti dođeš u Bosnu i sve to...bla bla bla...bit će još natjecanja Wink ..umjesto tebe je usla Mimi na preporuku i zamolbu organizatora G-Shadowa...

Team A:
BoV Razor
Boss
Tehnička Služba
Cro Killer


Team B:
Ventura
Mimi
Shooter
Banana


Team C:
Striker
Denno
Zero Cool
Horky


Team D:
TDR
Anakin
Madbone
Nindzha

Također na izvlačenje je ispalo da prvo kolo igraju:
Team A vs. Team D
Team C vs Team B


Zadnja promjena: Anakin; čet srp 31, 2008 1:37 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyčet srp 31, 2008 12:17 am

Odma da vam kažem da neću imat milosti...staroj mi je brzo rođendan i mislin da će joj mobitel bit pravi dar... Čuvajte se pacovi... Very Happy
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
G¤lex

G¤lex


Broj postova : 53
Age : 27
Lokacija : Rijeka
Registration date : 10.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyčet srp 31, 2008 11:11 am

Team A ce pobjedit tako ja mislim pa se kladim na njih! Cool
[Vrh] Go down
http://www.ba.ikariam.com
*Ventura*




Broj postova : 7
Registration date : 30.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyčet srp 31, 2008 6:14 pm

wow koji tim iman..bit ce ludo..bolju ekipu nisan moga dobit..hehe...samo da mi se comp nebi gasija usrid mecha..hehe..sritno svima..Smile))
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyčet srp 31, 2008 7:56 pm

EVO OVAKO :... MEČEVI SE IGRAJU U NEDJELJU...
AJDE SVI NAPISITE KAD VAM U NEDJELJU ODGOVARA....Navečer,popodne,ujutro??
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
*Ventura*




Broj postova : 7
Registration date : 30.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyčet srp 31, 2008 9:21 pm

u nedilju navecer mi je tu festa pa disko..do 10bi moga igrat a poslje bas i ne..
za mene bi najbolje bilo da se mecevi igraju od 3-8...vi odlucite..sritno
[Vrh] Go down
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptyčet srp 31, 2008 10:48 pm

pa najbolje bi bilo od tako 3 do 8 možda 9 i tak a zaš nije u subotu ?
[Vrh] Go down
*Ventura*




Broj postova : 7
Registration date : 30.07.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptypet kol 01, 2008 2:20 am

evo nazalost necu moci prisustovati na turnuru zbog mnogobrojnih razloga..udaljit cu se od css-a neko vrime..uzivajte svi u igri i sritno na turniru No

Ventura
[Vrh] Go down
MadBone

MadBone


Broj postova : 19
Age : 30
Lokacija : dubrovnik
Registration date : 11.05.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptypet kol 01, 2008 2:41 am

ja jedino mogu u nedjelju od 21h pa nadalje a vi odlucite kako hocete ako cete igrat bez mene nema problema nađite samo zamjenu i SRETNO VAM Very Happy
i normalno zelim pobijedu king
[Vrh] Go down
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Emptypet kol 01, 2008 1:54 pm

Evo neka anakin napiše kada bi trebao bit turnir jer ako sutra nadam se ne radim onda mi odgovara bilo koji termin za vikend pa se dogovorite da ne gubimo previše igrača.
[Vrh] Go down
Sponsored content





:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty
PostajNaslov: Re: :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::   :::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM::: Empty

[Vrh] Go down
 
:::OBAVIJEST ZA TURNIR S NAGRADOM:::
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO CLAN TEAM :: Pravila i obavijesti-
Forum(o)Bir: