CRO CLAN TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM CRO CLAN TEAMA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate

Go down 
+3
Banana (CRO)
Anakin
eL-mAeStRo
7 posters
Autor/icaPoruka
eL-mAeStRo

eL-mAeStRo


Broj postova : 8
Age : 36
Lokacija : velenje slovenija
Registration date : 11.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 12:59 pm

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 1:11 pm

Dobro igraš...al mi ide na muski spolni organ ili piso, wili, mali, stojko, tvrtko,,,, jer si prgav i previše psuješ...ako ćeš to sredit...nema problema,ja san za...ali ako ćeš nastavit sa psovanjem i ostalim nema sanse...
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Banana (CRO)




Broj postova : 14
Registration date : 12.05.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 1:17 pm

tako je gospon ADMIN:P
[Vrh] Go down
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 1:52 pm

Anakin je napisao/la:
Dobro igraš...al mi ide na muski spolni organ ili piso, wili, mali, stojko, tvrtko,,,,
ovo pwnam albino
[Vrh] Go down
fearče[WBR]

fearče[WBR]


Broj postova : 32
Age : 30
Lokacija : split
Registration date : 23.06.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 3:09 pm

koji inteligentni razgovori, ponosan san šta san dio toga
[Vrh] Go down
http://wolf-brothers-reunion.tk/
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 3:26 pm

xDe . . .
trudimo se ^^
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 3:29 pm

Sacrifulum je napisao/la:
Anakin je napisao/la:
Dobro igraš...al mi ide na muski spolni organ ili piso, wili, mali, stojko, tvrtko,,,,
ovo pwnam albino
To je miki namistija kad napises K.U.R.A.C. hehe...
recimo, muski spolni organ ili piso, wili, mali, stojko, tvrtko,,,,
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
eL-mAeStRo

eL-mAeStRo


Broj postova : 8
Age : 36
Lokacija : velenje slovenija
Registration date : 11.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 3:41 pm

ja vam obecavam da nece bit psovki vise...ako budem psovo slobodne me izbacite...dajem vam svoju rjec....pa vi sad kako hocete.....ako me primite bit cu veseo....ako me nepromite razumit cu vas......al jedva cekam da vam zabijem koji head shot...heheheh.....odlucte se...hvala na svemu.........tunk
[Vrh] Go down
MadBone

MadBone


Broj postova : 19
Age : 30
Lokacija : dubrovnik
Registration date : 11.05.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 5:19 pm

ridiick dobar si ti igro sam sa tobom mixeva i vidim dobro vodis i razumijes igrace i cijelu igru xD Very Happy
[Vrh] Go down
eL-mAeStRo

eL-mAeStRo


Broj postova : 8
Age : 36
Lokacija : velenje slovenija
Registration date : 11.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 10:41 pm

ja se jos jednom ispricavam za sve sto sam sovo na serveru......IZVINTE........ajde vozdra
[Vrh] Go down
MadBone

MadBone


Broj postova : 19
Age : 30
Lokacija : dubrovnik
Registration date : 11.05.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 10:50 pm

eto el-maestro ja ti vjerujem vec si se nekoliko puta ispirco i valjda mislis iskreno a ne da nas zajebes od mene mozes u uc klan po tome pa neka jos drugi odluce Razz i svakako si dobar igrac Smile
[Vrh] Go down
Banana (CRO)




Broj postova : 14
Registration date : 12.05.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 11:03 pm

Ma evo me starac "lol starac" dobro igras znas dosta taktika i svega toga samo ne diraj drugim jludima "majke" i tako to.JA SE SLAZEM DA UDES u klan jer znam do dobro igras i igro sam s tobom par mix-eva.Dakle..ja sam ZA. Very Happy
[Vrh] Go down
eL-mAeStRo

eL-mAeStRo


Broj postova : 8
Age : 36
Lokacija : velenje slovenija
Registration date : 11.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptypon kol 11, 2008 11:08 pm

hvala madbone i hvala tebi banana ako jednu psovku reknem izbacite me...........
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptyuto kol 12, 2008 10:13 am

Ma dobar jesi...ali ti si banan preko svih mogućih skripti na nasem serveru..i tamo neces moc igrat dozivotno...
JEbiga...tuzi se k1k1 ju
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
eL-mAeStRo

eL-mAeStRo


Broj postova : 8
Age : 36
Lokacija : velenje slovenija
Registration date : 11.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptyuto kol 12, 2008 8:06 pm

ok anakin nema problema...samo sam pito....hvala vam na svemu i zelim vam ljepo igranje CSS-ja......svima iz cct i c1k1-ja......pozzdrav svima...vidimo se na kojem serveru i pazite na glavu da nebude "HEAD SHOT".....pozdrav jos jednom decki.............
[Vrh] Go down
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptyuto kol 12, 2008 9:26 pm

e,si ti iz slovenije? ĄĄ
[Vrh] Go down
eL-mAeStRo

eL-mAeStRo


Broj postova : 8
Age : 36
Lokacija : velenje slovenija
Registration date : 11.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptysri kol 13, 2008 11:59 am

da js sm iz slovenije.........
[Vrh] Go down
*Ventura*




Broj postova : 7
Registration date : 30.07.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptysri kol 13, 2008 5:05 pm

bas mi je za sta si dobija ban i volija bi da se pridruzis klanu i serveru..pokusaj nagovorit k1k1a da te odbana...sritno u zivotu i css-u prijatelju
[Vrh] Go down
eL-mAeStRo

eL-mAeStRo


Broj postova : 8
Age : 36
Lokacija : velenje slovenija
Registration date : 11.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptysub kol 23, 2008 5:38 am

o ventura pa to si ti...hvala vidicemo se jos tunk
[Vrh] Go down
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Emptyned kol 24, 2008 1:40 pm

haha. ridick pwna sve a oni ga banaju Sad nobs
[Vrh] Go down
Sponsored content





eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty
PostajNaslov: Re: eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate   eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate Empty

[Vrh] Go down
 
eL-mAeStRo - RiDDiCK zelio bih u vas clan.....ako me primate
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» new site new clan name
» Cro Clan Team ... O nama

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CRO CLAN TEAM :: Klan :: Prijave za klan-
Forum(o)Bir: