CRO CLAN TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM CRO CLAN TEAMA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mad bone u vasem klanu il'?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
gost
Gost




mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Emptyned kol 10, 2008 3:01 am

drzite ga u klanu,a okolo se raspituje za druge klanove!mislim dogovorite se dal je u vasem klanu il ne.
a ne da okolo se raspituje.
poz
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: Re: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Emptyned kol 10, 2008 6:56 am

A on kaže da je u našem klanu...a ako se okolo raspituje o drugima ,a s nama je..onda je to u kurcu od njega..jer dokazuje da nije karakter...madbone ako želiš otić,reci...a ne na,a govorit da te zovu u klanove, a sam si sređivaš ulazak u pG ili šta ja znan di već
Nemoj nam radit iza leđa...!
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: Re: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Emptyned kol 10, 2008 12:40 pm

mislim to nije fer od tebe bony.inace meni je samo zal ovog klana sto trpi -.-'
[Vrh] Go down
MadBone

MadBone


Broj postova : 19
Age : 30
Lokacija : dubrovnik
Registration date : 11.05.2008

mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: Re: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Emptyned kol 10, 2008 9:20 pm

pa reko sam vam da sam odbio nekoliko clanova i da sam osto u CCT a ja cu jos vidit ocu li u pG sve cu vam ja javit i nista ja ne sređivam nego su oni mene zvali a ne da sam ja pito mogu li uc jer ja nemam nista protiv CCT-a
[Vrh] Go down
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: Re: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Emptyned kol 10, 2008 10:37 pm

omg. looool ^^ lol!
[Vrh] Go down
fearče[WBR]

fearče[WBR]


Broj postova : 32
Age : 30
Lokacija : split
Registration date : 23.06.2008

mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: Re: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Emptypon kol 11, 2008 3:11 pm

ma madbone idi brate nađi neki pro klan ti igraš odlično i moš više od cct-a, bar bi ja tako da igram ko ti
[Vrh] Go down
http://wolf-brothers-reunion.tk/
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: Re: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Emptypon kol 11, 2008 3:25 pm

lol!
[Vrh] Go down
Silvan




Broj postova : 5
Registration date : 08.08.2008

mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: Re: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Emptypon kol 11, 2008 6:30 pm

fearče[WBR] je napisao/la:
ma madbone idi brate nađi neki pro klan ti igraš odlično i moš više od cct-a, bar bi ja tako da igram ko ti

ovo je podjeb ili sta?
[Vrh] Go down
Sacrifulum




Broj postova : 20
Registration date : 03.08.2008

mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: Re: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Emptypon kol 11, 2008 8:19 pm

-_-
[Vrh] Go down
Sponsored content





mad bone u vasem klanu il'? Empty
PostajNaslov: Re: mad bone u vasem klanu il'?   mad bone u vasem klanu il'? Empty

[Vrh] Go down
 
mad bone u vasem klanu il'?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO CLAN TEAM :: Klan :: Članovi-
Forum(o)Bir: