CRO CLAN TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM CRO CLAN TEAMA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ban na serveru

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
bigi CRO
Gost




Ban na serveru Empty
PostajNaslov: Ban na serveru   Ban na serveru Emptyuto srp 29, 2008 11:00 pm

Evo maloprije me CRO-KILLER bano sa vaseg servera, kaze da gledam u zidove i koljem okolo...

Igram CoD serijale vec 4 godine, trenutno za g2top team, mozda ste culi , mozda ne, al spadamo u top 5 hrvatskih klanova ( g2top.org )
Nikad nisam koristio nikakve haxove jer od toga nemam nista, online igramo CB ( clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1314299 [nick: digi] ) offline pokusavamo ic na sto vise LAN-ova po hrvatskoj.
Posto je sad ljeto, svi su negdje pa se ne igra, zato igram malo cs-a sad, a css i cod4 nisu tolko razlicite igre, malo privikavanja i to je to.

Ovo je prva banana koju sam pokupio u cs-u, inace bi me bolio njonja, al ovaj server mi je posebno dobar jer uvijek je neki admin online i chiteri se rijesavaju po brzom postupku.
Pokusavo sam pricat sa cro-killerom na serveru al jebat ga odmah kad se spojim me kicka tj. ban-a.
Jos jednom kazem, u zivotu nisam koristio pizdarije nit mi se da zajebavat sa time, uostalom mi koji igramo CoD4 imamo punkbuster (AC program) koji trazi tragove bilokakvih chiteava u registriju te ban-a te korisnike. A kao sto vidite na CB-u - nisam banan.

Eto, tolko od mene, ja vas molim da sredite nekako unban jer inace cu ispast pomalo jadan kad se ovo bude citalo Very Happy


bigi CRO

p.s. navratit cu tu kasnije pa ako imate pitanja pitajte


-sad je u pravom podforumu
[Vrh] Go down
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

Ban na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Ban na serveru   Ban na serveru Emptysri srp 30, 2008 8:15 am

Mozda si u pravu ali mozda jer tebe je spektalo 4 igraca svi su rekli da imas wh i uz suglasnost si dobio kick i ban.
[Vrh] Go down
bigi CRO
Gost




Ban na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Ban na serveru   Ban na serveru Emptysri srp 30, 2008 4:34 pm

ma smijesno, dosad me nikad nije nitko optuzio da chitam...izgleda da nesmijes bit anonimac i bit dobar jer ces pobrat bananu
[Vrh] Go down
fearče[WBR]

fearče[WBR]


Broj postova : 32
Age : 30
Lokacija : split
Registration date : 23.06.2008

Ban na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Ban na serveru   Ban na serveru Emptyčet srp 31, 2008 11:00 pm

to si dobro reko bigi, ali meni nije jasno... igran na serveru već 3 miseca i svi me poznaju i onda mi danas admin da ban i stavi me na ban listu.... molim da mi objasnite jer ja nisam u životu cheat koristio...unaprid fala
[Vrh] Go down
http://wolf-brothers-reunion.tk/
bigi CRO
Gost




Ban na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Ban na serveru   Ban na serveru Emptyčet srp 31, 2008 11:02 pm

evo sad sam igrao malo na serveru, zahvaljujem sto ste mi makli ban Smile
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

Ban na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Ban na serveru   Ban na serveru Emptysub kol 02, 2008 5:09 am

Ja neznam ništa...morat ćete se obratit adminu koji vam je dao taj ban...jer ja nemogu reć ništa s obzirom da neznam o čemu se radi Very Happy
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
bigi CRO
Gost




Ban na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Ban na serveru   Ban na serveru Emptyčet kol 21, 2008 11:37 pm

lol, opet ste me banali

nevjerojatno, sve ok sve super dok ne ubijes admina ili onog sta non stop whine-a (crokiller?)

necu se ni trudit...jadna nasa cs scena sa ovakvim serverima...

pozdrav
[Vrh] Go down
MadBone

MadBone


Broj postova : 19
Age : 30
Lokacija : dubrovnik
Registration date : 11.05.2008

Ban na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Ban na serveru   Ban na serveru Emptypet kol 22, 2008 8:32 am

e ovdje ce ti to vise slabo ko vidit bigi to sto si napiso pa 2. put napisi na tag-clan.tk ili na c1k1.com
eto sam mala obavjest jer na ovaj se forum sve slabije posjecuje xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ban na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Ban na serveru   Ban na serveru Empty

[Vrh] Go down
 
Ban na serveru
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ban na serveru
» ban na serveru
» Nagradna igra na serveru

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CRO CLAN TEAM :: Server :: Pitanja upućena adminima-
Forum(o)Bir: