CRO CLAN TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM CRO CLAN TEAMA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Mjesto za pitanja

Go down 
+3
Horky vk CRO
{CRO} Boss
Anakin
7 posters
Autor/icaPoruka
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptypon svi 05, 2008 11:13 pm

Ovdje iznesite sve šta imate...samo molin vas ne pitajte gluposti ... pirat
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
{CRO} Boss

{CRO} Boss


Broj postova : 23
Lokacija : Pula
Registration date : 15.06.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptysri kol 06, 2008 4:06 pm

ane zanima me što je to danas sa serveron šta je pao il se zagasio??
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptyčet kol 07, 2008 6:06 am

Roknija
Reka san vam da mi ide na qrac...ujutro se skupi 5-6 igrača nubara....i svaka mapa se igra 5 min ...i odma rtv,votemap..jer nekom naravno ne odgovara...
Jebala vas takva igra..
Jedanput kad se uspijem dignit ranije...doc cu na server i vidit ekipu koja to radi...i onda cu vas sve pobanat!! Jer nije u redu da jebete server...zato sto ne mozete odigrat mapu vise od 5 minuta
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptyčet kol 07, 2008 8:02 am

Amen
[Vrh] Go down
RiGo




Broj postova : 1
Registration date : 05.08.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptypet kol 08, 2008 5:40 pm

Pozz
Zasto ste me danas banali? Nikad nisam bio citer i nikad necu biti !!! al kad vi mislite da sam citer se jako motite...imate najbolji server al kad cete banati postene ljudi onda ce vrjerovatno biti naj slabji... dobro ajde bok :/ RIGO
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptysub kol 09, 2008 3:41 am

Ekipa..malo lakše s banavanjem...
****** mu pa svaki drugi je cheater...nemojte srat..
Rigo igra već pola godine na serveru a vi ga banate
Rigo isprike od mene
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Silvan




Broj postova : 5
Registration date : 08.08.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptysub kol 09, 2008 12:09 pm

dajte ban na 5min, ne vise.

e mene interesuje sta ste zajasili na kysmajo? pa zar je to tako dobra mapa?

zasto ne napravite, kao npr. na NIF serveru, da stalno dolaze nove mape na vote i to samo 3 bez mogucnosti rtv-iranja. muka mi je od izjava na skoro svim nasim serverima:"mapa je sranje. zasto? pa ne poznam je!" !?! Pa igraj je i naucices.

ovako se samo vrte jedne te iste mape.

jbte, dodjem na NIF ili VIA server, nova mapa, ja se izgubio ko krme u Teheranu ali igram jer je uzivanje istraziti nove stvari i cake. isto kao kad muvate novu curu. sta? i onda bi rekli da je bezze cura jer je ne poznajete? lol! mo's mislit ... he...
[Vrh] Go down
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptysub kol 09, 2008 12:58 pm

Pazi ti šta pričaš za cure jer ako je mimi kao osoba ista kao na css neje*ao si Smile

Što se mapa tiče u pravu si.
[Vrh] Go down
Block [ontrol




Broj postova : 1
Registration date : 10.08.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptyned kol 10, 2008 9:42 pm

Poz svima.Hteo bi samo da se zalim zato sto sam dobio ban a nemam nikakv cheat.Mislim da je to cisto izivljavanje od strane Horkya jer ga u vecini slucajeva ubijem.Covek ne moze da shvati da kad neko puca i ubije protivnickog igraca,da se on VIDI NA RADARU u tom trenutku...Po njemu je to wh ili ne znam vise sta misli da imam.Ne znam dal cu opet moci da igram sa istim nickom ali nije fer sto sam dobio ban jer sam posten igrac.Horky me nije ni propisno specao nego sam lupi ban zato sto sam nekog ubio uz pomoc radara koji je tu,ponvaljam,DA BI POKAZAO MESTO PROTIVNIKA KAD PUCA.Nadam se da ce shvatiti da je pogresio.
[Vrh] Go down
fearče[WBR]

fearče[WBR]


Broj postova : 32
Age : 30
Lokacija : split
Registration date : 23.06.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptypon kol 11, 2008 3:19 pm

ja se slažen s blockom jer je horky i mene banao iako san na vašen serveru već pola godine... i niko me nikad nije optužio da sam čiter i onda dobijen ban samo zato šta mi se posreći da ubijen nekoga kroz vrata ili dođen par puta ljudima iza leđa.. ili ako ubijen admina... pa mislin ljudi nisu admini najbolji i svemogući ako ga ubijen par puta zaredon nisan jebeni čiter nego dobar igrač... zato molim da mi se kaže koje čiteve ja tako neprimjetno koristim prije nego što me se bana i sjebe mi igranje
[Vrh] Go down
http://wolf-brothers-reunion.tk/
Silvan




Broj postova : 5
Registration date : 08.08.2008

Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Emptypon kol 11, 2008 6:27 pm

Horky vk CRO je napisao/la:
Pazi ti šta pričaš za cure jer ako je mimi kao osoba ista kao na css neje*ao si Smile

Što se mapa tiče u pravu si.

Ne brinem se ja za mimi. Laughing

Nego hoce se sta uraditi povodom mapa ili je to samo "dobra ideja".
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mjesto za pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto za pitanja   Mjesto za pitanja Empty

[Vrh] Go down
 
Mjesto za pitanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO CLAN TEAM :: Pitanja i zahtjevi upućeni adminu foruma-
Forum(o)Bir: