CRO CLAN TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM CRO CLAN TEAMA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nagradna igra na serveru

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

Nagradna igra na serveru Empty
PostajNaslov: Nagradna igra na serveru   Nagradna igra na serveru Emptypet srp 25, 2008 6:30 am

G-Shadow je dao natječaj za najboljeg igrača kroz osmi mjesec...Ko bude najbolji na poklon dobija mobitel Nokia 2630...
U bubanj ulaze samo igrači koji imaju steam, a pobjednika će proglasiti moja malenkost... Nagradu osvajaju samo igrači iz HR

Turnir ide uz poruku: Mobitelom protiv Cheatera Laughing Cool
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

Nagradna igra na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Nagradna igra na serveru   Nagradna igra na serveru Emptysub srp 26, 2008 10:36 am

Anakin je napisao/la:
G-Shadow je dao natječaj za najboljeg igrača kroz osmi mjesec...Ko bude najbolji na poklon dobija mobitel Nokia 2630...
U bubanj ulaze samo igrači koji imaju steam, a pobjednika će proglasiti moja malenkost... Nagradu osvajaju samo igrači iz HR

Turnir ide uz poruku: Mobitelom protiv Cheatera Laughing Cool


Po meni glupost...
Jer net je pun čitova koji sasvim uredno rade uz steam(i prolaze neotkriveni) a da se nepriča o private cheat koji se kupi za nekih 15-50$ e sad uzmi vrijednost mobitela pa cijenu steama+cheata i reci gdje to vodi ??

PS. nekužim zašto svi mislite da se uz steam vežu dobri igrači više od 50%pro igrača koriste privatni čit...(molio bih da me netko demantira sa dobrim argumentima-ali dobrim)
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

Nagradna igra na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Nagradna igra na serveru   Nagradna igra na serveru Emptysub srp 26, 2008 11:20 am

A nije istina...Ne kužim zašto bi neko kupova originalnu igru,ako bi mu sližila za varanje...ti jednostavno imaš paranoju od cheatera i to je to...
Steam igrači nisu cheateri
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
Horky vk CRO

Horky vk CRO


Broj postova : 13
Registration date : 26.07.2008

Nagradna igra na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Nagradna igra na serveru   Nagradna igra na serveru Emptysub srp 26, 2008 12:47 pm

Haha pa koliko je samo baniranih acc na steamu a banirani su valjda slučajno .
Pa ljudi koji vam je nemam paranoju , ali glupavo je misliti da su svi koji imaju steam fer i pošteni zar nije dovoljan razlog to što neko MORA biti najbolji, ili možda je noob pa mu neide drugačije razloga za čit ima podosta zar na netu ne postoje stranice koje prodavaju čitove baš za steam.
Eto primjer uzmi awp i trči sa njim i pucaj i pogodi SVAKI put u trku i reci mi dali je moguče
ja nisam uspio ali neki eclipse to rade stalno.
[Vrh] Go down
G¤lex

G¤lex


Broj postova : 53
Age : 27
Lokacija : Rijeka
Registration date : 10.05.2008

Nagradna igra na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Nagradna igra na serveru   Nagradna igra na serveru Emptysub srp 26, 2008 1:50 pm

pa najbolje je da svatko snimi snimku cijeloga turnira kako je igrao pa ce se vidjet jel igrao sa chitevima... to je najsigurniji nacin... tako to rade na slovenskom turniru
[Vrh] Go down
http://www.ba.ikariam.com
m!m!

m!m!


Broj postova : 8
Age : 38
Lokacija : Austrija
Registration date : 01.08.2008

Nagradna igra na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Nagradna igra na serveru   Nagradna igra na serveru Emptysub kol 02, 2008 2:24 pm

cuj to nagradu dobijaju samo igraci iz HR ... sad cu iz inata da igram do yaya .. pa ce te mobitel morati slati u AUT ! Laughing
[Vrh] Go down
http://www.dirtysouth.at
Sponsored content





Nagradna igra na serveru Empty
PostajNaslov: Re: Nagradna igra na serveru   Nagradna igra na serveru Empty

[Vrh] Go down
 
Nagradna igra na serveru
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ban na serveru
» Ban na serveru
» ban na serveru

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO CLAN TEAM :: Server :: O njemu-
Forum(o)Bir: