CRO CLAN TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM CRO CLAN TEAMA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Petar Cr
Gost




P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptyčet srp 17, 2008 8:24 pm

Evo ja bi htio uci u clan CCT.Od prije 2 tjedna me dosta viđate po judgesu pa sam se malo navikoa na igrače na tom serveru i malo se sdruđio sa adminima.Evo malo detalja o meni:Zovem se Petar zivim u Đakovu igram CSS oko pola godine to jest 6 mjeseci,nisam cheater.Malo cu vise o sebi kada uđem u clan da sada neduljim.Naime izbacili su me iz
[CRO] clana zbog nekog malog nesporazuma.Po meni je sto vise to bolje vidim da vas ima puno.Zato mozete imati uvijete kakve drugi nemaju,naprimjer:Mozete imati 2 war-a odjedamputa ili se razmjenjivati sada ima dosta hrvatskih servera a i igraca.Ja kazem biti ce te NAJBOLJI TIM U HRVATSKOJ s NAJVISE IGRACA.
[Vrh] Go down
Petar_cr
Gost




P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Petar_cro_army   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptyčet srp 17, 2008 8:27 pm

Ja se ispricavam zbog necitajuceg nicka!
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptyčet srp 17, 2008 8:30 pm

Moj glas nemaš...i nećeš ga dobit...sorry ali NE
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
elektro_ajvar

elektro_ajvar


Broj postova : 20
Age : 34
Lokacija : daleka
Registration date : 10.05.2008

P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptyčet srp 17, 2008 10:34 pm

-

najvise igraca, cisto sumljan da nan je to cilj, dolje na indexu pise da nam je cilj postati najbolji klan u hrvata i TOCKA
jos uvjek [CRO] clan ima vise igraca nego mi lol!
[Vrh] Go down
Banana (CRO)




Broj postova : 14
Registration date : 12.05.2008

P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptypet srp 18, 2008 4:59 pm

ajvare jesi ti pijan???pa mi i jesmo najbolji clan king jocolor
[Vrh] Go down
kutija_za_postole

kutija_za_postole


Broj postova : 12
Registration date : 27.06.2008

P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptypon srp 21, 2008 8:10 pm

moj klan je bolji.....
[Vrh] Go down
Anakin
Admin
Anakin


Broj postova : 117
Age : 115
Registration date : 05.05.2008

P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptyuto srp 22, 2008 2:22 am

A koji je to tvoj klan?
I ko si ti uopće Very Happy
[Vrh] Go down
http://cro-clan-team.heavenforum.com
kutija_za_postole

kutija_za_postole


Broj postova : 12
Registration date : 27.06.2008

P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptyuto srp 22, 2008 2:28 pm

[img]P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Ctara15[/img]
ovo san ja.........
[Vrh] Go down
G¤lex

G¤lex


Broj postova : 53
Age : 27
Lokacija : Rijeka
Registration date : 10.05.2008

P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptysri srp 23, 2008 12:58 am

hahhahahahahahahhhhhahahah LOOOOOL

P.S. di ti je glava?
[Vrh] Go down
http://www.ba.ikariam.com
kutija_za_postole

kutija_za_postole


Broj postova : 12
Registration date : 27.06.2008

P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptypet srp 25, 2008 6:02 pm

di si ti vidija kutiju sa glavon.......
[Vrh] Go down
G¤lex

G¤lex


Broj postova : 53
Age : 27
Lokacija : Rijeka
Registration date : 10.05.2008

P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Emptypet srp 25, 2008 8:18 pm

zabijes glavu u poklopac svom snagom i ostane ti otisak... Very Happy jocolor geek
[Vrh] Go down
http://www.ba.ikariam.com
Sponsored content





P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty
PostajNaslov: Re: P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT   P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT Empty

[Vrh] Go down
 
P€T@R_Cro Army zeli se pridruziti clani CCT
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO CLAN TEAM :: Klan :: Prijave za klan-
Forum(o)Bir: